kategorie

Strona główna

Lewy baner

  • Nasze Nowości

Serdecznie witamy w sklepie Mobilpol i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz profesjonalny sklep motoryzacyjny jest stworzony z myślą o potrzebach zmotoryzowanych klientów, sklepach motoryzacyjnych, warsztatach samochodowych oraz indywidualnych klientach. Już dzisiaj Mobilpol staje się liderem w sprzedaży części samochodowych w Europie i nie tylko.

Dzięki prostej i intuicyjnej wyszukiwarce, szybko i łatwo wyszukacie Państwo potrzebne części zamienne do swojego samochodu. Dzięki dużej dostępności auto części, towar wysyłamy od kilku do kilkunastu godzin od zamówienia.Wysyłamy także przesyłki gabarytowe, należą do nich zderzaki, maski i elementy blacharki samochodowej. Jesteśmy zarówno importerem i dystrybutorem części samochodowych co pozwala nam utrzymywać i proponować najlepsze ceny na rynku. Dostępne części zamienne przeznaczone są do samochodów osobowych.

Utworzenie konta i zalogowanie się w naszym systemie, pozwala monitorować status swojej przesyłki i brać udział w licznych promocjach. Naszym nadrzędnym celem jest jak najlepsza, fachowa obsługa naszych klientów. Wszystkie oferowane przez nas produkty przed wysyłką są sprawdzane przez naszych sprzedawców pod względem jakości. Posiadamy sklepy stacjonarne w wielu krajach Europy, przy czym jedną z gałęzi handlu jest internetowy esklep. W razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

                           

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Mobilpol